Farba do skóry kremowo biała Stanger 150ml spray
  • Farba do skóry kremowo biała Stanger 150ml spray

Farba do skóry kremowo biała Stanger 150ml spray

14,80 zł

Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

STANGER
STANGER 8103273
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Farba do skóry KREMOWOBIAŁA Stanger 150ml

Farba do skóry z serii Stanger Leather Colours to świetny wybór, jeśli kolor używanej przez wiele lat skóry wymaga odświeżenia lub zmiany. Znakomicie kryje malowane powierzchnie, zapewniając wytrzymałą, elastyczną powłokę, która jest odporna na ścieranie i łuszczenie się. Co ważne, przez dobrze naniesioną powłokę nie przebija się oryginalny kolor skóry. Szybkoschnące lakiery do skóry zostały zaprojektowane przez firmę Stanger w szerokiej gamie barw.

Perfekcyjna farba do skóry samochodowej
Wcześniej czy później fotel samochodowy czy motocyklowy będzie wymagał odświeżenia. W końcu promieniowanie UV, deszcz i mróz zbierają oddziaływają na skórę przez cały rok. Naturalnie siedziska w czasie eksploatacji ulegają również zużyciu oraz mniejszym lub większym uszkodzeniom, które może wywołać np. ostro zakończony bagaż. Nic dziwnego więc, że skóra zacznie w końcu prezentować się niezbyt elegancko. Farby do skóry samochodowej przywrócą blask i kolor siedziskom, tak aby wnętrze, siedzisko, kierownica czy gałka zmiany biegów znowu prezentowały się wyjątkowo.

Wygodny w aplikacji lakier w sprayu

Dzięki komfortowemu sposobowi aplikacji szybko zmienisz kolor lub odmalujesz powierzchnię bez zbędnego wysiłku. Łatwy w użyciu lakier w sprayu pozwoli bez problemu odmłodzić sofę, fotel, znoszoną torebkę czy inny skórzany przedmiot. W rezultacie uzyskasz naturalny wygląd skóry z satynowym wykończeniem za niewielką cenę.

Zastosowanie:

Farby do renowacji skóry bardzo często stosuje się do malowania:

  • tapicerki samochodowej, skóry na kierownicy czy gałce zmiany biegów
  • mebli ze skóry naturalnej i sztucznej
  • skórzanych toreb, teczek i plecaków
  • elementów plastikowych i PCV