Walkera Vitus 320 (Active Track, GPS, wideo 4k, AR Games)

3 699,00 zł
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Walkera
WAL/VITUS
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Walkera Vitus to najnowszy produkt od znanego producenta która zamyka w swojej budowie potężny sprzęt do nagrywania i quadcopter o świetnych parametrach w kompaktowej budowie. Pokładowa kamera o jakości 4K umożliwia transmisję i nagrywanie filmów w jakości HD (1080p).
System stabilizacji i 25 minutowy czas lotu zapewnia świetną jakość i pozwala się cieszyć długim czasem nagrywania.Nowością jest również specjalnie opracowany system AR Games który dostarcza jeszcze większe doznania podczas pilotażu.

Kamera pokładowa to konstrukcja zdolna do nagrywania filmów w jakości 4K przy 30fps oraz robienia zdjęć o rozdzielczości 12 Mpx. Soczewka zapewnia 95° pole widzenia przy zredukowanym do minimum odkształceniu obrazu.


Podwójny system pozycjonowania GPS/wizyjny zapewnia idealne pozycjonowanie modelu w danym punkcie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Teraz nie musisz mieć dostępu do sygnału z satelit do korzystania z systemu pozycjonowania, w pełni zastępują go czujniki podczerwone oraz optyczne.


Użycie algorytmów i innowacyjnych rozwiązań umożliwia identyfikowanie obiektów i śledzenia ich w trybie Active Track. Nie jest potrzebna ingerencja pilota do stworzenia świetnego wideo z Tobą w roli głównej.


Doskonałą wydajność pod względem czasu i prędkości lotu (25min oraz maksymalnie 72km/h) zapewnia akumulator o napięciu 11.4 V i 5200mAh pojemności, oraz silniki wykonane z najwyższej klasy materiałów.Ważną innowacyjną zmianą jest wprowadzenie systemu AR Games. Dzięki aplikacji Vitus flight app będziesz mógł przenieść się w świat wirtualnych rozgrywek takich jak wyścigi czy bitwy.Model został wyposażony w intuicyjny nadajnik Devo F8S, jest to zmiana która wnosi więcej komfortu podczas sterowania a także zapewnia nam możliwość sterowania gimbalem za pomocą dwóch potencjometrów.