Mini rama quadcopter DWhobby QX110 110mm KIT + Silniki + Kontroler + Kamera

135,50 zł
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

DW Hobby
DW/DQX110-04-01
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.
Ultra-lekka rama z włókna węglowego przeznaczona do budowy małych dron do lotów wewnątrz pomieszczeń. Rama waży poniżej 10g, i razem z pełnym wyposażeniem może ważyć nawet 35g.
Rama jest dostarczana jako KIT - trzeba samemu ją złożyć i dokupić brakujące elementy. Zalecany jest akumulator 1S 300-500mAh. Kolory śmigieł mogą różnić się od kolorów na zdjęciach.