Rękawiczki do czyszczenia biżuterii Titanium (M)
  • Rękawiczki do czyszczenia biżuterii Titanium (M)

Rękawiczki do czyszczenia biżuterii Titanium (M)

11,50 zł

Bawełniane rękawiczki do czyszczenia i polerowania srebra, złota, oraz miedzi.

Ilość:
Dostępne na stanie

AG-AU DUBER
WD TITANUM M
2018-10-19
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Rękawiczki do czyszczenia biżuterii

Bawełniane rękawiczki są impregnowane z każdej strony płynem polerującym o specjalnej recepturze, czyszczą i polerują srebro, złoto oraz miedź.

Rękawiczki działają w podwójny sposób:

  • chronią powierzchnię biżuterii przed kontaktem ze skórą z powodu którego biżuteria ta może się szybciej  brudzić
  • czyszczą i polerują biżuterię, w tym miękkie kamienie: bursztyny, korale, perły

Rękawiczek nie należy prać. Przestają czyścić w momencie kiedy cała ich powierzchnia pokryta będzie brudem z poprzednich czyszczeń. W momencie kiedy zabrudzą się palce rękawiczek, wystarczy zamienić je na rękach, ponieważ każda część rękawiczek jest impregnowana.

Rozmiar: średnio-duże (M)