Oksyda do srebra (brązowa) 80ml
  • Oksyda do srebra (brązowa) 80ml

Oksyda do srebra (brązowa) 80ml

7,20 zł

Oksyda brązowa pozwala uzyskać różne odcienie brązu, dające zupełnie inny efekt kolorystyczny niż oksydy czarne.

Ilość:
Dostępne na stanie

AG-AU DUBER
WD OKSYDA BRĄZ 80
2018-10-19
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Oksyda do srebra brązowa

Oksyda brązowa pozwala uzyskać różne odcienie brązu, dające zupełnie inny efekt kolorystyczny niż oksydy czarne. Oksydy kolorowe są produktami utleniającymi mającymi krótki okres ważności przed użyciem około 6 miesięcy. Po pierwszym użyciu trwałość ich jeszcze bardziej maleje, a szczególnie oksysy tęczowej, która wymaga stosowania wysokich temperatur. Wpływ na trwałość oksydy po pierwszym zanurzeniu ma także ilość zaoksydowanego srebra i jego czystości.

Receptura sporządzona według literatury fachowej z zakresu galwanotechniki.

Pojemność butelki: 80 ml.