Chusteczka do pielęgnacji kamieni szlachetnych Lapis (18x28 cm)
  • Chusteczka do pielęgnacji kamieni szlachetnych Lapis (18x28 cm)

Chusteczka do pielęgnacji kamieni szlachetnych Lapis (18x28 cm)

7,50 zł

Specjalnie impregnowana z dwóch stron tkanina czyści i pielęgnuje wszelkiego rodzaju kamienie szlachetne takie jak bursztyn, korale, perły.

Ilość:
Dostępne na stanie

AG-AU DUBER
WD LAPIS 18X28
4444440000040
2018-10-19
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Lapis - chusteczka do pielęgnacji kamieni szlachetnych

Specjalnie impregnowana z dwóch stron tkanina czyści i pielęgnuje wszelkiego rodzaju kamienie szlachetne takie jak bursztyn, korale, perły. Posiada inną recepturę niż w przypadku Platinum i Iridium. Odświeża i nadaje pierwotny blask kamieniom. Nie zawiera ostrych środków ściernych, dlatego idealnie sprawdza się przy czyszczeniu bardzo delikatnych kamieniach takich jak bursztyn. Chusteczka jest łatwa w użyciu, wielokrotnego użytku.

Podczas wycierania nalotu dłonie pozostają suche i czyste.

UWAGA! Chusteczka jest impregnowana i nie należy jej prać. Chusteczka przestaje czyścić w momencie kiedy cała jej powierzchnia pokryta będzie brudem z poprzednich czyszczeń.

Rozmiar chusteczki: 18 x 28 cm.