Chusteczka do czyszczenia złota Iridium (18x28 cm)
  • Chusteczka do czyszczenia złota Iridium (18x28 cm)

Chusteczka do czyszczenia złota Iridium (18x28 cm)

5,69 zł

Ściereczka służąca do czyszczenia wszelkiego rodzaju biżuterii złotej.

Ilość:
Dostępne na stanie

AG-AU DUBER
WD IRIDIUM 18X28
5903374000025
2018-10-19
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Iridium - chusteczka do czyszczenia złota

Specjalnie impregnowana z dwóch stron ściereczka służy do czyszczenia wszelkiego rodzaju biżuterii złotej. Posiada silniejszy środek ścierny.

Łatwa w zastosowaniu, wielokrotnego użytku.

Podczas wycierania nalotu dłonie pozostają suche i czyste. Nadaje wysoki połysk i szlachetny blask czyszczonej złotej biżuterii.

Zastosowanie: do codziennej pielęgnacji biżuterii złotej i pozłacanej.

Chusteczka jest impregnowana i nie należy jej prać.  Chusteczka przestaje czyścić w momencie kiedy cała jej powierzchnia pokryta będzie brudem z poprzednich czyszczeń.

Rozmiar chusteczki: 18 x 28 cm.