Aurum - płyn do czyszczenia złota 140ml
  • Aurum - płyn do czyszczenia złota 140ml

Aurum - płyn do czyszczenia złota 140ml

10,90 zł

Płyn czyści, poleruje i nabłyszcza złotą biżuterię poprzez zanurzenie lub pocieranie go zwilżoną od płynu tkaniną.

Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

AG-AU DUBER
WD AURUM 120
5903374000209
2018-10-19
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

AURUM 2 - płyn do czyszczenia złota

Płyn czyści, poleruje i nabłyszcza złotą biżuterię poprzez zanurzenie lub pocieranie go zwilżoną od płynu tkaniną. Produkt do wielokrotnego stosowania. Nie zawiera środków ściernych. Ma zastosowanie tam, gdzie czyszczenie środkami ściernymi jest niemożliwe (małe wyroby, łańcuszki itp.) lub niewskazane.

Opóźnia proces ponownego ciemnienia. Samo czyszczenie złota jest bardzo proste. Wystarczy zanurzyć na 5-10 minut biżuterię złotą i wypłukać ją pod bieżącą wodą, a następnie wytrzeć miękką tkaniną, aby otrzymać blask szlachetnego kruszcu.

Opakowanie z szerokim otworem przydatne do bezpośredniego zanurzania w nim przedmiotu.

Zastosowanie: wszelkiego rodzaju biżuteria złota.

UWAGA! Nie należy czyścić kamieni organicznych, korali, pereł itp. Daną porcję płynu stosować do jednego typu metalu.

Pojemność: 140 ml