Farba akrylowa siena palona 75ml Stanger
  • Farba akrylowa siena palona 75ml Stanger

Farba akrylowa siena palona 75ml Stanger

7,50 zł

Farba akrylowa siena palona 75ml Stanger

Ilość:
Dostępne na stanie

STANGER 950105
4011886032876
2019-10-31
  • Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień złożonych na kwotę powyżej 400,00 zł. Promocja nie dotyczy przedmiotów tj.: sztalugi itd.
  • Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów lub zwracamy za nie pieniądze.
  • W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki. W przypadku kiedy zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań dostępny jest jego zwrot w terminie do 14 dni od odebrania przesyłki.

Farba akrylowa siena palona 75 ml Stanger

Farby akrylowe firmy Stanger to szybkoschnące substancje o wysokiej lepkości i nikłym zapachu. Silnie pigmentowana farba akrylowa idealnie sprawdza się do malowania oraz dekorowania rozmaitych powierzchni, takich jak płótno, papier, karton czy brystol. Dzięki elastycznym tubkom farba akrylowa jest bardzo łatwa w użyciu oraz pozwala na precyzyjne dozowanie oczekiwanych ilości.

Farby akrylowe często wybierane są zarówno przez profesjonalnych artystów oraz hobbystów trudniących się sztuką decuopage i nie tylko. Farby można swobodnie ze sobą mieszać w dowolnym stosunku, a w razie potrzeby również rozcieńczyć z wodą. Przed naniesieniem fabry akrylowej należy zadbać, by podłoże było czyste i suche.